"Септември" (Симитли) осъществи трансфер на Влади Ласков в отбора на ФК "Монтана"
23
юни
2026
15:02
599 прочита
599 прочита
ФК "Септември" (Симитли) осъществи изходящ трансфер, като 21-годишният Владимир Ласков премина в отбора на ФК "Монтана" след силен сезон 2025/26.
Според информацията от клуба, Ласков е впечатлил спортно-техническия щаб на Монтана само след две тренировки и е получил предложение да се присъедини към отбора. От "Септември" благодарят на футболиста за професионализма и приноса му към тима и му пожелават здраве и успехи в бъдещата му кариера.







35
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.