Полезно! Културни обичаи, с които да внимавате при пътуване в чужбина Уникален скандал в чалгата! Емилия за Коко Динев: Някакъв мухльо ме предал! Тежки дни за Деси Слава! Тя огромна си стои вкъщи, Благой вилнее по кръчмите (Фото)
   РегистрацияЗабравена парола

Браво! Футболен съдия от Петрич с висока оценка от УЕФА

21 октомври 2019 14:26

Нова отлична оценка за съдийството си в Европа получи българският международен рефер Ивайло Стоянов за цялостна работа на квалификационен юношески турнир. През миналата седмица той ръководи два мача от Европейските квалификации за юноши до 19 години... » повече

0 коментара    3315 прочита
Пореден успех за стрелците на клуб Пирин

21 октомври 2019 09:52

На държавния турнир ЦСКА, който се проведе в София, състезателите ни от СКС Пирин Благоевград се прибраха в областния център с три медала. Виктория Митева се класира на второ място при девойките, където конкуренцията бе много силна с представители... » повече

0 коментара    1019 прочита
Пореден успех за разложката академия по таекуон-до Чо Елит

21 октомври 2019 09:35

Успешен уикенд за международната академия Чо Елит. Треньорката Асения Пулина пътува с десет състезатели от Разлог до Скопие, където спечелиха 6 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала от международния турнир Скопие оупън, където участие взеха над... » повече

0 коментара    1302 прочита
Пирин с обрат срещу Поморие

20 октомври 2019 10:15

Отборът на Пирин записа успех 3:1 срещу гостите от Поморие, след като направи пълен обрат. Орлетата трябваше да наваксват пасив от един гол, след като бяха наказани от Законов в 24- та минута на мача от поредния 12 кръг на първенството във Втора... » повече