Олег Невзоров отрича за политически чадър: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам
375 прочита"Не, не се чувствам виновен, надявам се на справедливост и на разкриване на истината от държавните институции. Що се отнася до това дали са истински документите за строеж в "Баба Алино", имам всички документи и те са в правоохранителните органи и се проверяват". Това заяви пред БНР собственикът на корпорация КУБ - украинският инвеститор Олег Невзоров.
Припомняме, че Невзоров беше на пореден разпит в полицията във Варна. Пред журналисти Невзоров отрече да е имал протекция от политици, както и да е давал пари на някого, за да получи документите за строителството на комплекса.
Невзоров обясни, че върви проверка спрямо него и корпорацията му и едва след нея ще даде информация за медиите. Проверката е от правоохранителните органи и от държавните институции, ще има и брифинг след проверката, увери той. "Не, няма подобно разследване, аз съм неосъждан, имам две висши образования, никога не съм получавал призовка", посочи украинският инвеститор.
"Аз съм тук, аз съм във Варна, в България, никъде няма да избягам, има много клевети, лъжи, много кал, много мръсотия срещу мен. Аз съм тук, Варна е моят втори дом, харесвам града, много прилича на родната ми Одеса, виждам голям потенциал във Варна. Одеса е град-побратим на Варна", коментира Невзоров.
Според него "Баба Алино" е законно изградено селище. Имам документи, имам преписка с администрацията, получил съм различни документи. Има проверка и само държавата ще каже истината, информацията е противоречива, добави Невзоров./Новини.бг

_243563.jpeg)





25
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.