Спипаха 15-годишен без книжка с нерегистриран мотор в Благоевград

23 юни 2026 10:35   1 коментар   1435 прочита


15-годишен неправоспособен младеж бе спрян да управлява нерегистриран мотоциклет в Благоевград

В обедните часове на 22 юни 2026 г. полицейски служители спрели за проверка мотоциклет „Сузуки 450“ на ул. „Иван Гарванов“ в благоевградския кв. „Грамада“.

По информация на МВР, в хода на проверката е установено, че превозното средство не е регистрирано по надлежния ред. Установено е още, че мотоциклетът е управляван от 15-годишен неправоспособен младеж от Благоевград.

По данни по случая, мотоциклетът е бил спрян след действия на три патрулни автомобила.

За случая е уведомена Районна прокуратура – Благоевград. По случая е образувана преписка и се извършват процесуално-следствени действия.


Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
23 Юни 2026 10:42 | Шишо Бакшишо
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Кросови мотори нямат право да се движат по пътищата! На пишлемето як кютек и акя глоба на родителите и конфискация на тарталетката!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар