Лекар от Северна Македония прегази куче в София. Било ''неволно''
4893 прочитаснимка БНТ
Мъжът, прегазил куче в столичния квартал "Разсадника", отрича да е извършил умишлено убийство на кучето Мая, каза на брифинг комисар Станислава Тодорова, зам.-началник на Трето районно управление към Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР), предаде Offnews.bg.
Той е направил самопризнания и обяснил пред полицията, че е маневрата е била неволна, като отрича да е имало умисъл в действията му.
По данни на полицията извършителят е на 29 години и гражданин на Северна Македония, който не е криминално проявен. Той не е бил под въздействието на алкохол.
Материалите се докладват в Столична районна прокуратура. По случая е образувана преписка, установени са трима свидетели и е иззет видеозапис от охранителна камера.
От СДВР уточниха, че проверяват и информацията, че мъжът работи като лекар във Военномедицинска академия (ВМА), но към момента тя не е потвърдена.







34
ДАЙТЕ МУ НА ШОФЬОРА 5 ГОДИНИ ЗАТВОР БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ! ТЪП НАРОД И СЛАБА ЦИГАНСКА ДЪРЖАВА!!!
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.