В черква в Банско! Футболистите на Славия запалиха свещички за загиналите деца от школата на отбора

25 юни 2026 20:30   977 прочита


Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорския щаб посетиха черква в Банско. Там те запалиха свещ в памет на загиналите малки деца от школата на клуба в катастрофата край Ямбол.

Както Struma. com съобщи в сблъсъка между ТИР и автомобил на магистрала Тракия загинаха благоевградчанинът Иван П. и неговият 9- годишен син, футболист от школата , набор 2017  . При катастрофата са ранени треньорът на отбора и неговата съпруга. Загина още едно дете. Всички пътували за футболен турнир. 

В. Василев 


Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар