В черква в Банско! Футболистите на Славия запалиха свещички за загиналите деца от школата на отбора
25
юни
2026
20:30
977 прочита
977 прочитаФутболистите от представителния отбор на Славия и треньорския щаб посетиха черква в Банско. Там те запалиха свещ в памет на загиналите малки деца от школата на клуба в катастрофата край Ямбол.
Както Struma. com съобщи в сблъсъка между ТИР и автомобил на магистрала Тракия загинаха благоевградчанинът Иван П. и неговият 9- годишен син, футболист от школата , набор 2017 . При катастрофата са ранени треньорът на отбора и неговата съпруга. Загина още едно дете. Всички пътували за футболен турнир.
В. Василев








28
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.