Момиче на 10 години се е удавило в басейн на хотел в Ахелой

25 юни 2026 01:09   392 прочита


По първоначални данни децата са играели на игра кой ще издържи по-дълго под вода и не са забелязали, че момиченцето не е изплувало.

10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в курортното селище Ахелой, съобщават от БНР.

Детето е от Украйна и е с група към детски лагер.

По първоначални данни децата са играели на игра кой ще издържи по-дълго под вода и не са забелязали, че момиченцето не е изплувало.

Случаят се разследва от полицията в Бургас./Факти.бг


Още от: Синя лампа

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар