Момиче на 10 години се е удавило в басейн на хотел в Ахелой
25
юни
2026
01:09
392 прочита
392 прочитаПо първоначални данни децата са играели на игра кой ще издържи по-дълго под вода и не са забелязали, че момиченцето не е изплувало.
10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в курортното селище Ахелой, съобщават от БНР.
Детето е от Украйна и е с група към детски лагер.
По първоначални данни децата са играели на игра кой ще издържи по-дълго под вода и не са забелязали, че момиченцето не е изплувало.
Случаят се разследва от полицията в Бургас./Факти.бг







43
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.