Камион премина през мантинелата и връхлетя в насрещното на АМ „Струма“ /Видео/

25 юни 2026 14:14   1 коментар   6538 прочита


Нов инцидент – същият сценарий

Нов инцидент с камион, преминал през мантинелата в насрещното. Този път е на магистрала "Струма", до Суходол, при разклона за Бучино.  

Катастрофата е станала малко след 13:00 ч., а за нея алармираха първо читатели на Dariknews.bg и потребители в страницата "Катастрофи в София", където е публикувано и видео от мястото на инцидента.   

На кадрите се виждат няколко коли около камиона, но все още не е ясно дали са засегнати. 

Към момента няма информация за причините за инцидента. По данни на БНТ има един пострадал човек.  

В района се е образувала тапа

Вчера лек автомобил бе пометен от тир на магистрала "Тракия" - при 290 км, край Ямбол. На място загинаха две деветгодишни момчета от футболната школа на столичния клуб "Славия". Живота си загуби и шофьорът, който е баща на едното от децата. В болница се борят за живота на жена, пътувала в автомобила, а мъж е с малко по-леки, но също сериозни наранявания. 


Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
25 Юни 2026 14:31 | Мдаа
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Нормално в БГ
ДАЙ и КАТ за 20 евро си затварят очите




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар