Спасителна акция в Беласица, турист падна в дере, откриха го около 21 часа /Обновена/

06 февруари 2021 18:55   6 коментара   22470 прочита


Спасители от Сандански и Благоевград се опитват да стигнат до него

Спасителна акция в Беласица планина. Турист е паднал в дере в планината и е с фрактури на крака.

Спасители от Сандански и Благоевград се опитват да стигнат до него и да му окажат помощ.Разбра се, че около 21 часа спасителите са достигнали до пострадалия. Спасителната акция, в която участвали и пожарникари се провела труно, поради многото сняг. Туристите били двама, разбра Struma.com.

 Единият не е пострадал, имал телефон в себе си, от който се обадил за помощ и посочил локацията., което улеснило спасителния екип.


Още за: Беласица   турист   помощ   Още от: Общество

Принтирай статия
6 коментара
06 Февруари 2021 20:57 | Петрич
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Къде в Беласица


06 Февруари 2021 21:08 | И
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Още не са ги открили


06 Февруари 2021 22:00 | 1
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Намерени са


07 Февруари 2021 07:20 | ИВАН
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Да опита на К 2


07 Февруари 2021 08:43 | Мони
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Утре ще пуснат във ФБ селфитата, които са си направили с изгрева на връх Радомир.


07 Февруари 2021 09:29 | Петър
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Екипите са от петричката пожарна и сандански. Отново грешна информация




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар