Горски служители и прокурори залесяват заедно край Клисура
23
март
2025
15:24
3 коментара
10070 прочита
10070 прочитаСлужители на ТП ДГС Благоевград към ЮЗДП, РДГ Благоевград и Районната прокуратура залесяват с черен бор. И тази година прокурорите се включиха масово в инициативата по повод Седмицата на гората.
През 2025 година се отбелязва 100-годишнината на празника.
Над 500 000 фиданки от различни дървесни видове ще бъдат засадени на територията на предприятието под мотото на ЮЗДП "Златният век на българската гора ".
.jpg)








4
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.