Петима непълнолетни се биха в санданското с. Поленица, един е със счупен нос

24 юни 2026 10:10   6 коментара   3276 прочита


Около 22:15 часа на 23.06.2026 г. в РУ-Сандански е постъпил сигнал от ФСМП-Сандански за непълнолетен младеж, който е пострадал след побой.

От работещите по случая полицейски служители е установено, че около 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е възникнало спречкване между пет непълнолетни и едно малолетно лице, при което пострадалият младеж е получил фрактура на носните кости.

За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.


Още от: Общество

Принтирай статия
6 коментара
24 Юни 2026 10:26 | ...
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Сандански стана вторият Перник. Всеки е Брус Лий или Жан-Клод ван Дам.


24 Юни 2026 10:36 | ...
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

И това с петима на един вони на цигани. Те навсякъде правят тумби и скачат на хората, защото са страхливци.


24 Юни 2026 10:42 | Спас
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Майка ви дееба като не знаете за какво става на въпрос не пишете некомпетентни коментари


24 Юни 2026 10:53 | .
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

такае на Спас майкаму ми би куро с гъзо


24 Юни 2026 11:12 | Спас
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Тоя с едната . Може да си ебе путката майчина


24 Юни 2026 11:37 | .
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

са га клецам на майкати ма мноо се насира ела дага га измииш и пак дага подпукам че засмарде на лайна




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар