Две момичета от Благоевград счупиха предното стъкло на автомобил в Кочериново

20 февруари 2023 13:40   16 коментара   24749 прочита


2 момичета – на 16 и 17 г., от Благоевград са счупили предно панорамно стъкло на л.а. „Фиат“ в гр. Кочериново. Те са установени при предприети издирвателни действия след подадения сигнал в РУРила.Работата по случая продължава РУ Рила, уведомен е дежурен прокурор.


Още за: момичета   стъклло   Още от: Общество

Принтирай статия
16 коментара
20 Февруари 2023 13:48 | ккк
Оценка:
5
 (
11
 гласа)

Лапали са на некой ама не им е платил и малките сперми са решили да му счупат стъклото, е са у рпу то че учат философия на ренесанса хахаххаа


20 Февруари 2023 15:05 | до коментара на ккк
Оценка:
-1
 (
7
 гласа)

Простия и загорял Бай Ганьо се изказа с (гениална) мисъл и прозрение!
Пълна деградация!


20 Февруари 2023 16:31 | do gornata kurva
Оценка:
6
 (
8
 гласа)

Деградация е малки сперми на 16 и 17 да шмъркат кристали и да чупат джамци ама що ти обяснявам щерка ти е същата


20 Февруари 2023 18:35 | Сандански
Оценка:
4
 (
6
 гласа)

Наркоманки сложете им един хубав бой и нека пак чупят


20 Февруари 2023 18:39 | Исмералда
Оценка:
-1
 (
3
 гласа)

Малоумни ли сте бе??? Познавам момичетата, тоя олигофрен си го търсеше! Като не знаете за какво става въпрос, не говорете!


20 Февруари 2023 21:05 | До Есмералда
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

Ами ти що не ни светнеш с две думи за какво става въпрос.


21 Февруари 2023 09:25 | Исмералда
Оценка:
-1
 (
1
 гласа)

Момчето, на което е счупено стъклото е педофил. Няколко пъти изнасилва едното момиче и я караше да му слугува, да му готви, да му чисти и да прави всичко, което той каже и въпреки всичко, тя не се оплакваше и го търпеше повече от половин година, но той вече прекали. Също така ги обиждаше и двете по телефона. Те решиха да му отмъстят за целия този тормоз и затова посегнаха на колата му, защото не можеха да се оправят с него! Айде кротнете се вече!!!


21 Февруари 2023 09:25 | Исмералда
Оценка:
-1
 (
1
 гласа)

Момчето, на което е счупено стъклото е педофил. Няколко пъти изнасилва едното момиче и я караше да му слугува, да му готви, да му чисти и да прави всичко, което той каже и въпреки всичко, тя не се оплакваше и го търпеше повече от половин година, но той вече прекали. Също така ги обиждаше и двете по телефона. Те решиха да му отмъстят за целия този тормоз и затова посегнаха на колата му, защото не можеха да се оправят с него! Айде кротнете се вече!!!


21 Февруари 2023 11:38 | Непознат
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Тоя е пълен льольо.. Селяк


22 Февруари 2023 11:26 | До Измералда
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Тва е тая откачената Ивайла от електрото дето смени 1000 училища даже от името на исмералда тя си пише коментарите


22 Февруари 2023 13:57 | Вальо
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Виктория е виновна тя прави мизерии и свирки по кенефите курва


22 Февруари 2023 14:38 | Попов
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Виктория е курва пълна смешника прави свирки на Тоше и на други и се занимава с педофили мърша долна усс


22 Февруари 2023 16:23 | Непознат
Оценка:
-1
 (
1
 гласа)

За случая със момчето, на което е счупено стъклото на колата, тя ми е споделяла много за него, той само я тормозише и пренебрегваше всеки ден, тя правише всичко за него само и само той да е добре, а той да я унижава така. Тя не прави нищо без причина. Престанете да я нападате!


23 Февруари 2023 09:40 | М.И
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Епа ненормална работа
България вече на нищо не прилича...


23 Февруари 2023 22:59 | Г. К.
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Като не знаете нищо, не говорете, момчето с счупеното стъкло на колата си го просеше само я използваше, унижаваше я, плюваше я, обиждаше я, тормозеше я навсякъде пред всички също така й е удрял и силни шамари лично аз съм я виждала, запозната съм със този случай, момчето на пострадалата кола е пълен педофил и первезник тормози момичетата и ги е предизвикал по някакъв начин (обиждал ги е и ги е псувал по телефона) те са провокирани по някакъв начин за да направят това с колата му .....
Престанете с тези клюки, глупости, лъжи и измислици вече!!!


23 Февруари 2023 23:03 | До Г. К.
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Аман от педофили има места за тях.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар