Ќа първи €нуари църквата отбел€зва ќбрезание √осподне и се почита паметта на —вети ¬асилий ¬елики ”жас€ващо! Ћицето на красива моделка бе изпепелено от етерично пачулиево масло (—Ќ»ћ » 18+) ”никален скандал в чалгата! ≈мили€ за  око ƒинев: Ќ€какъв мухльо ме предал!
   –егистрац舫абравена парола

ариана би ѕирин за първа победа в първенството

2 септември 2018 12:37  15 коментара   9142 прочита

Ќови€т старши треньор на  ариана ¬еселин ¬еликов започна с победа начело на отбора. ¬одени€т от него тим от монтанското село ≈рден се наложи с 2:1 на собствен терен над ѕирин (Ѕлагоевград). «а карианци това бе първи успех в професионални€ футбол, който дойде след голове на ÷ветомир “одоров и »ван “одоров.

ƒомакините започнаха по-добре мача и още в 4-та минута јнгел Ѕастунов можеше да открие, но стрел€ над вратата, съобщава Pirinsport.com. “ова обаче направи опитни€т ÷ветомир “одоров, който в 16-та минута, изпълни прецизно фаул изпращайки топката в горни€ десен ъгъл. Ќатискът на карианци продължи и до кра€ на полувремето Ѕастунов на два пъти пропусна да покачи. Ќай-напред в 24-та минута младокът не се възползва от хубав пас на капитана си ≈вгени »гнатов, а десет минути по-късно от един метър стрел€ право в ръцете на »вайло яначков. ¬ кра€ на полувремето  ирил √розданов от гостите пробва с далечен удар да порази вратата на  ариана, но неуспешно.

ѕирин изравни в 62-та минута. “огава вратар€т ѕетър —танев изби силни€ удар на јнтон  остадинов, но при добавката “одор “ра€нов не сгреши. –адостта на „орлетата” обаче бе твърде кратка. ¬ ответната атака »велин »лиев излезе сам срещу яначков и вратар€т на гостите го фаулира - дузпа. «ад топката застана щатни€т изпълнител за домакините »ван “одоров, който бе точен за 2:1. ÷ели€т стадион изтръпна в 70-та миута, когато шут на ѕетър ’ристов срещна гредата. — разумна игра до кра€ на мача отборът на  ариана стигна до първата си победа за сезона.

ариана - ѕирин (Ѕлагоевград) 2:1

ариана: ѕавел —танев, јнгел ÷олов, »ван “одоров, ÷ветко »ванов, Ќиколай ƒичев, Ќиколай Ќиколов, ¬ладимир ћичев, ≈вгени »гнатов-кап., »велин »лиев, јнгел Ѕастунов, ÷ветомир “одоров. “реньор: ¬еселин ¬еликов.

ѕирин: »вайло яначков, јлександър Ѕастунов. јнтон  остадинов, ¬еселин Ћюбомиров, »ли€н ћитрев,  ирил √розданов, Ћюбомир ’ристов, –осен  ръстев, “одор “ра€нов, ёли€н ѕопев-кап., ≈мил ѕетров. “реньор: ѕетър «латинов.

√олмайстори:1:0 ÷ветомир “одоров (14), 1:1 “одор “ра€нов (63), 2:1 »ван “одоров (67-дузпа).

√лавен съди€: ƒимитър Ѕуров.

јсистенти: √еорги √еоргиев, ёли€н “одоров.

∆ълти картони: јнгел ÷олов, Ќиколай Ќиколов ( ариана); (ѕирин).

—тадион: „ ариана”-600 зрители.

ќще за:  ариана  победа  ѕирин ќще от: —порт