Забраниха паркирането от Шилигарника до хижа Вихрен

12 юли 2022 12:21   2 коментара   6461 прочита


Със заповед на кмета на община Банско Иван Кадев се въвежда временна забрана за движение и паркиране на пътни превозни средства  в част от четвъртокласния общински път  от гр. Банско до хижа Вихрен.

Зоната на ограничението е от местността Шилигарника /първи паркинг/ до хижа Вихрен.

Забраната важи от 15.07.2022 г. до 15.09.2022 г. за часовия интервал от 08:00 часа до 16:00 часа.

Забраната не се прилага за МПС със специален режим на движение.


Още за: паркиране   МПС   Банско   Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
12 Юли 2022 15:36 | Анонимен 100%
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

КАДРОВИКА НА ОД НА МВР БЛАГОЕВГРАД ПЕТЪР ИВАНОВ - ЗМИЯТА Е ЛЮБОВНИК НА ШЕФКАТА НА СЕКТОР ПАСПОРТНА В ОДМВР БЛАГОЕВГРАД РАДОСТИНА ДИМИТРОВА - Петър Иванов змията я изнудва с уволнение и спи с нея.


12 Юли 2022 19:25 | Валери
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Елена Ичева от ОДМВР Благоевград се премести от отдел Административен в трета глуха . Причината е шефа и Петър Иванов - змията я натискаше и изнудваше да се премести иначе лошо и се пише.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар