Спипаха пиян шофьор на АМ ''Струма" край Благоевград
23
февруари
2023
11:59
2 коментара
7200 прочита
7200 прочитаОколо 10:00 часа на 22.02.2023 г. на АМ „Струма“ между гр. Благоевград и гр. Симитли, от полицейски служители на 02-РУ-Благоевград е проверен лек автомобил „Хюндай“. С техническо средство е установено, че 39-годишният водач на автомобила шофира с наличие на 1,24 промила алкохол в издишания въздух. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е бързо производство.



_243708.jpeg)




31
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.