Спипаха пиян шофьор на АМ ''Струма" край Благоевград

23 февруари 2023 11:59   2 коментара   7200 прочита


Около 10:00 часа на 22.02.2023 г. на АМ „Струма“ между гр. Благоевград и гр. Симитли, от полицейски служители на 02-РУ-Благоевград е проверен лек автомобил „Хюндай“. С техническо средство е установено, че 39-годишният водач на автомобила шофира с наличие на 1,24 промила алкохол в издишания въздух. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образувано е бързо производство.


Още за: Дрегер   алкохол   кола   Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
23 Февруари 2023 13:35 | Само питам
Оценка:
2
 (
4
 гласа)

Откога има магистрала между Благоевград и Симитли?


23 Февруари 2023 17:16 | Косовар
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Ако не знаеш, Стефчо от 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50-то Народно събрание откри участъка Ораново-Железница.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар