20-годишен моторист от Благоегврад блъсна велосипедист от Разлог

26 юни 2026 10:26   1 коментар   1617 прочита


На 25.06.2026 г. около 18:15 часа на път II-19 между гр. Разлог и местността „Предела“, мотоциклет „Хонда“, управляван от 20-годишен благоевградчанин е блъснал 70-годишен велосипедист от гр. Разлог, който се е включил в движението по пътното платно по посока на движение спрямо мотоциклета. В резултат на инцидента, водачът на мотоциклета е пострадал с разкъсно-контузна рана в областта на главата, 21-годишна негова спътничка – с фрактура на двете раменни кости, дясната предмишница и три ребра, авелосипедистът – с фрактура на глезена.


Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
26 Юни 2026 10:44 | 123
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Велосипедистите на главни пътища и мотористите разсъждават като малки деца. Трябва да ги кръстят от донори на донори камикадзета. Така си пълнят болниците и просто така си страдат. Нямат грам разсъдък.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар