Община Сандански извършва третиране на обществените площи срещу кърлежи

27 юли 2022 12:29   2 коментара   3588 прочита


Община Сандански продължава активната обработка срещу кърлежи на зелени площи в жилищните квартали и обществените паркове на града и населените места.

Дезакаризацията ще се извърши днес, 27 юли, след 20:00 ч.

При обработката се използват разрешени за ползване биоцидни препарати, в препоръчителната за употреба концентрация.


Още за: Сандански   община   Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
27 Юли 2022 16:20 | Стефчо
Оценка:
10
 (
10
 гласа)

В кметството да напръскат, там е пълно.....


28 Юли 2022 10:09 | Друг съвет
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Преди идващите избори ще бъде най-добре да се напръска обилно, с двойна доза, цялата държава, защото КЪРЛЕЖИТЕ са много и навсякъде!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар