Откриха и унищожиха канабисова плантация в Петричко

27 юни 2026 06:10   2 коментара   1400 прочита


 Акция на полицията доведе до разкриването и унищожаването на добре поддържана канабисова плантация в Петричко. Вчера служители на реда откриха близо 600 корена от наркотичното растение, засадени и отглеждани в труднодостъпна местност. 

По първоначална информация насажденията са били поливани и редовно обгрижвани . След установяването им растенията са били унищожени по установения ред, а по случая е образувано досъдебно производство. 

От полицията подчертават, че подобни операции са част от постоянните действия за ограничаване на производството и разпространението на наркотични вещества в региона  


Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
27 Юни 2026 07:02 | ...
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Канабис вилидж.


27 Юни 2026 08:44 | Шабат шалом
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Петричанките и петричаните последно качество хора, най нишата класа сред обществата.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар