На ринга: Кметът на Петрич Д.Бръчков поздрави шампиона Георги Танчев

27 юни 2026 13:29   1 коментар   984 прочита


Кметът на Петрич Димитър Бръчков се срещна и разговаря с един от най-добрите български боксьори, петричанина Георги Танчев, ето какво написа в личната си страница градоначалникът:

Днес имах удоволствието да се срещна и да разговарям с още един именит наш съгражданин – поздравих професионалния ни боксьор Георги Танчев, който е №1 сред българските боксьори в полутежка категория според BoxRec.


Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
27 Юни 2026 14:54 | 1923
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

С Петрич в сърцето




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар