Мила среща! Съученици от Земеделската гимназия в Сандански се събраха отново  след 15 години 

12 юни 2022 06:58   4 коментара   24868 прочита


 

15 години от завършването си отпразнува випуск 2007 г. на Земеделската професионална гимназия в Сандански. Пристигнали от близо и далеч бивши съученици се събраха, за да се повеселят и припомнят бурните ученически години. Вече порасналите момичета и момчета се забавляваха до малките часове на нощта, а директорът на гимназията Емил Терзийски им пожела да се видят на 100- годишния юбилей на училището, което тези дни отпразнува 65- години от създаването си. Ето какво написа Терзиев: 
 
Един от двата най-многобройни випуска в историята на училището! 
От 12 а до 12 з! 
Поздравих всички присъстващи и техните класни ръководители, пожелах им да бъдат здрави и през 2057 година на 100 годишния юбилей на ЗПГ да присъстват на отварянето на капсулата с посланието към бъдните поколения!. 
Капсула, която се постави през 2007 г. когато те завършиха и получиха своите дипломи. 
0 коментара 


 


Още от: Общество

Принтирай статия
4 коментара
12 Юни 2022 18:42 | Жк.спартак
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Супер


12 Юни 2022 23:57 | Spravedlivata
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

То, ако не беше Марийка да ви организиразкакто винаги никога нямаше да се съберете!


13 Юни 2022 00:00 | Spravedlivata
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

То, ако не беше Марийка да ви организиразкакто винаги никога нямаше да се съберете!


13 Юни 2022 07:31 | 22222
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

ЕМО ТЕРЗИЙСКИ ПАК СЕ ИЗФУКА -ТОВА СИ МУ Е В ХАРАКТЕРА !!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар