Мила среща! Съученици от Земеделската гимназия в Сандански се събраха отново след 15 години
24868 прочита
15 години от завършването си отпразнува випуск 2007 г. на Земеделската професионална гимназия в Сандански. Пристигнали от близо и далеч бивши съученици се събраха, за да се повеселят и припомнят бурните ученически години. Вече порасналите момичета и момчета се забавляваха до малките часове на нощта, а директорът на гимназията Емил Терзийски им пожела да се видят на 100- годишния юбилей на училището, което тези дни отпразнува 65- години от създаването си. Ето какво написа Терзиев:
Един от двата най-многобройни випуска в историята на училището!
От 12 а до 12 з!
Поздравих всички присъстващи и техните класни ръководители, пожелах им да бъдат здрави и през 2057 година на 100 годишния юбилей на ЗПГ да присъстват на отварянето на капсулата с посланието към бъдните поколения!.
Капсула, която се постави през 2007 г. когато те завършиха и получиха своите дипломи.
0 коментара








52
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.