Иззеха 77 литра алкохол от къща в село Джерман

05 октомври 2022 12:02   6 коментара   7336 прочита


Бързо полицейско производство е образувано в РУ Дупница вчера за престъпление против финансовата система. При извършена проверка в частен имот – къща в с. Джерман, са открити  и иззети 77 литра алкохолна течност без български акцизен бандерол. За случая е уведомен дежурен прокурор.


Още за: алкохол   село   Още от: Общество

Принтирай статия
6 коментара
05 Октомври 2022 12:19 | Сандански
Оценка:
17
 (
17
 гласа)

Да ви еба майката плешиви полицейски педерастчета.
Във всяка къща има домашна ракия, включително и във вашите, селчуци гродни.
Аз имам и ракия и вино и домашно узо-ципуро.... и мезета - сушени, варени ...каквито се сетите.
И нямам бандерол нито от МФ, нито от НАП, нито от РОДОПА....
Фанети ма за хуууя.


05 Октомври 2022 12:33 | Винпром Карнобат
Оценка:
16
 (
16
 гласа)

Браво! Конфискувайте всичко по мазетата на хората за да можем да пласираме нашите боклуци.
ДЕПМ!


05 Октомври 2022 14:56 | h
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

bokluzi


05 Октомври 2022 20:01 | Силвия
Оценка:
-9
 (
9
 гласа)

KRUMOVI ZAKONI TRQBVAT ... ПО НЕГОВО ВРЕМЕ ЗА ВАРЕНЕ НА УИСКИ СА РЯЗАЛИ ПО 1 КРАК, 1 УШЕ И 1 РЪКА ДО ЛАКЪТЯ !!


05 Октомври 2022 20:40 | До Силвия
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

Силве,
по времето на кан Крум не е е имало уиски, но е имало уй. иска и това се отнася точно за теб.


06 Октомври 2022 13:22 | 5555
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

ГОСПОД ДА НАКАЖЕ ТЕЗИ ПОЛИЦАИ, БЕЛ ДЕН ДА НЕ ВИДЯТ.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар