Иззеха 77 литра алкохол от къща в село Джерман
05
октомври
2022
12:02
6 коментара
7336 прочита
7336 прочитаБързо полицейско производство е образувано в РУ Дупница вчера за престъпление против финансовата система. При извършена проверка в частен имот – къща в с. Джерман, са открити и иззети 77 литра алкохолна течност без български акцизен бандерол. За случая е уведомен дежурен прокурор.








37
Във всяка къща има домашна ракия, включително и във вашите, селчуци гродни.
Аз имам и ракия и вино и домашно узо-ципуро.... и мезета - сушени, варени ...каквито се сетите.
И нямам бандерол нито от МФ, нито от НАП, нито от РОДОПА....
Фанети ма за хуууя.
ДЕПМ!
по времето на кан Крум не е е имало уиски, но е имало уй. иска и това се отнася точно за теб.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.