Деца откраднаха дрехи от магазин в Благоевград

15 юли 2022 12:22   1 коментар   13248 прочита


На 14.07.2022 г. в 01 РУ Благоевград е постъпил сигнал от служител на търговски обект, намиращ се в сградата на МОЛ „Ларго“ в областния център, че от обекта е извършена кражба на дрехи на обща стойност около 130 лева.

На място е изпратен полицейски екип, който установил, че към деянието са съпричастни 5 малолетни лица на възраст от 10 до 13 години. На лицата е предоставена полицейска закрила в районното управление, след което с протоколи са върнати на близките им. В 01 РУ Благоевград се води преписка по чл. 194, ал. 1 от НК.


Още за: деца   дрехи   кражба   Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
15 Юли 2022 13:07 | Dr Dre
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

Ромчета циганчета мангалчета или малцинство да им викаме …. само десо вече са си чисто мнозинство и ето резултата от 10-12 годишни са си ОПГ сметай след 3-4-5 години ше са изпечени крадци и т. н е честито на всички нас спящи красавци и красавици от 89 до сега един път народа не е бил сплотен …




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар