39-годишен благоевградчанин e открит мъртъв в двора на черквата в Дупница

06 август 2025 10:40   1 коментар   26702 прочита


Снощи в черковния двор в Дупница е открит починал 39-годишен мъж от Благоевград. Той е открит мъртъв на пейка в двора, а до него са били личните му документи.

При извършения оглед на място следи от насилие не са установени.

Трупът е закаран за аутопсия в кюстендилската болница. Досъдебно производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.


Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
06 Август 2025 17:39 | Ин друг.
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

Я, този път изпуснахте "компетентната"!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар