17-годишен седна пиян зад волана, предизвика катастрофа на пътя Петрич-Първомай

31 януари 2022 13:28   2 коментара   7042 прочита


На 30.01.2022 г. около 01:10 часа по пътя между гр. Петрич и с. Първомай, 17-годишен от с. Чуричене е управлявал лек автомобил „Мицубиши“ с наличие на 1,74 промила алкохол в издишания въздух. Движейки се с несъобразена с пътните условия скорост, същият е допуснал ПТП с материални щети като се е блъснал в дясно от пътното платно товарен автомобил „Мерцедес“.


Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
31 Януари 2022 16:13 | Кралица
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Да се пребие, кучето просто! Лошото ече убиват невинни хора такива канари като тоя дрисьло!


31 Януари 2022 16:14 | Кралица
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Да се пребие, кучето просто! Лошото е че убиват невинни хора такива ланари като тоя дрисьло!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар