Категорично! Чернокожият французин, открит с прерязано гърло в Банско, се е самоубил

08 май 2026 12:30   14 коментара   22537 прочита


Съдебният лекар отхвърли външна намеса, в ръката му открит макетния нож, с който разрязал гърлото

Чернокожият французин, който днес бе открит  мъртъв в Банско,  се е самоубил, това установи прегледът от съдебен лекар, който бе в курортния град, за да направи заедно с криминалистите оглед на открития пред хотел мъртъв мъж. Няма никакво съмнение за външна намеса в смъртта му. 

Трупът на 40-годишния мъж беше намерен пред хотел" Ривър Сайд"  в курортния град тази сутрин, тялото потънало в кръв, с прерязано гърло. Според източници на Struma. com в едната си ръка чужденецът е държал макетен нож, бил намерен проснат по очи, с раница на гърба. 

От известно време мъжът проявявал признаци на тежко психично състояние и си въобразявал, че някой иска да го убие, като го отрови. Хора от персонала на хотела разказват, че когато си поръчвал храна, карал сервитьора да я опитва, преди той да започне да се храни.  Вероятно състоянието му е нелекувано и се е стигнало до фаталния му край. 

Петя Колева 


Още от: Крими

Принтирай статия
14 коментара
08 Май 2026 13:01 | Винету
Оценка:
11
 (
11
 гласа)

Човека се е опасявал за своя живот до така степен, че карал сервитьорите да опитват храната му - ЗНАЧИ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Е ИСКАЛ ДА УМИРА. Пък се сабоубил - нищо не казам но самоубиство чрез прерязване на грълото е ДОСТА НЕТРАДИЦИОНЕН НАЧИН да си отидеш от живото (обикновено хората си режат вените на китките на ръцете). Дали все пак някой не му е помогнал като го Е САМОУБИЛ?!


08 Май 2026 13:14 | Искрен
Оценка:
8
 (
8
 гласа)

Хотела нали има камери или в този момент не са работили


08 Май 2026 14:22 | Pakata
Оценка:
12
 (
14
 гласа)

Да бе тия ги разправяйте на некой друг колко и Янек от дупница се самоуби да е*а и пропадналите ченгели


08 Май 2026 14:26 | бай Иван
Оценка:
9
 (
11
 гласа)

Типично по ганьовски да претупаме нещата да не се занимаваме излишно....


08 Май 2026 16:05 | Она
Оценка:
1
 (
7
 гласа)

Защо се набляга на думата чернокож


08 Май 2026 16:27 | До она
Оценка:
5
 (
7
 гласа)

Защото е черен


08 Май 2026 19:15 | 1111111
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Самоубийство по такъв начин ? Това не е ли много трудно, неудобно, болезнено ? На мен лично хич неми прилича на самоубийство, а на убийство.....


08 Май 2026 20:09 | Стадиона
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Защото е най-лесно


09 Май 2026 10:59 | А така
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Чернокож е защото е африканец гражданин на франция


09 Май 2026 12:26 | 1
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

Уникална държава, уникална полиция. Един се самозастрелял в главата с 2 патрона от различни оръжия, друг пък сам си прерязал гърлото....


09 Май 2026 13:00 | stoi
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

кандев лично ще разкрие случая


09 Май 2026 17:04 | Мхм
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

Е нема такъв цирк като бг полицията и в частност банските тъпири
Той се страхувал за живота си, бил е чернокож, имал е психично разстройство това е достатъчно …. самоубил се е


10 Май 2026 08:34 | Кудрявцев
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Отново вземаме за пример челния съветски опит нещата да се случват уж случайно както в руските вълшебни приказки. Да припомним случая с нещастието на Фьодор Кулаков, когото русияните си го харесваха заради честния му и открит характер, доказани професионални качества и подчертана интелигентност. Радваха му се, че най-после многострадална Матушка Русь ще има достоен ръководител, спечелил изборите по честен начин.... И.... Ф. Кулаков се самоубива, вместо да празнува с приятели... Бог да прости бохема Тодор Втори, него изискано го самоубиха и затапиха всички проходки за информация по делото, а-ха, сетих се, в тая класация се нарежда и неграмотното изпълнение при ликвидирането на Горуня. Дано Бог се смили над нас!


10 Май 2026 16:34 | Ин друг.
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Странно как би действала нашата "компетентна" прокуратура, ако "чернокожият' французин беше "хамерикански афроамериканец"!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар