Петков разговаря със Зеленски

19 април 2022 00:46   2 коментара   5051 прочита


Двамата са обсъдили различни теми

Премиерът Кирил Петков е провел разговор с Володимир Зеленски. Това става ясно от публикация в Twitter на украинския президент.

Двамата са обсъдили проблемите с навигацията в Черно море, предаде Nova.

Зеленски е изразил благодарност за подкрепата, която България оказва на Украйна за присъединяването на страната към Европейския съюз, както и за „твърдата позиция” по отношение на санкциите срещу Русия.

2 коментара
19 Април 2022 16:15 | 666-ДЯВОЛЕТО
Оценка:
-1
 (
1
 гласа)

КИРО МУ Е ОБЕЩАЛ ЕДИН ГОЛЕМ КУР А НЕ ОРЪЖИЕ


19 Април 2022 16:58 | ГРОБАРИЯ
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

не зеленски му е обещал два големи кура защото знае че е много алчен и продажники затова са два а не един.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар