Петков разговаря със Зеленски
19
април
2022
00:46
2 коментара
5051 прочита
5051 прочитаДвамата са обсъдили различни теми
Премиерът Кирил Петков е провел разговор с Володимир Зеленски. Това става ясно от публикация в Twitter на украинския президент.
Двамата са обсъдили проблемите с навигацията в Черно море, предаде Nova.
Зеленски е изразил благодарност за подкрепата, която България оказва на Украйна за присъединяването на страната към Европейския съюз, както и за „твърдата позиция” по отношение на санкциите срещу Русия.



_243707.jpeg)



47
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.