Още един депутат от ИТН напуска групата

17 юни 2022 10:17   7 коментара   6556 прочита
кадър: БНТ
кадър: БНТ


кадър: БНТ

Още един депутат от „Има такъв народ“ е напът да се отдели от парламентарната група.

Заявка за това направи от трибуната варненският народен представител Кирил Симеонов, бивш участник в риалити формата „ВИП Брадър“.

Той излезе на трибуната и заяви, че изпитва срам след вчерашното гласуване на ИТН, предаде Dir.bg.

Срам ме е да погледна хората в очите, каза той и управляващите му станаха на крака с аплодисменти.

Адмирации за куража и поздравления той получи от депутатите от ПП, ДБ и БСП, от трибуната го приветства и председателстващият парламента Мирослав Иванов.

Така народните представители, които се отляха от ИТН, стават вече шестима, но още не са достатъчно, за да има бившето мнозинство достатъчно гласове за отпор на вота на недоверие.


Още за: итн   депутати   Още от: България и свят

Принтирай статия
7 коментара
17 Юни 2022 11:24 | мъдьо кауня
Оценка:
6
 (
8
 гласа)

И язе сакам да напусна преди да доде НАПо, ама не знам...


17 Юни 2022 11:48 | мъдьо кауня
Оценка:
-2
 (
4
 гласа)

Язе съм селския джендър, искам Спецоф да ме пръцат у газо.


17 Юни 2022 11:53 | кауня
Оценка:
5
 (
7
 гласа)

Пак ме дублираш. Ама Спецооф ке те опрай тебека!


17 Юни 2022 12:52 | кауня
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

Мисля си, оти некой ме дублира. Докторо каза че ке се оправя, имал съм некакво си раздвоение на личността. Сакам Спецоф да ме пръца у гъзО.


17 Юни 2022 13:14 | 32
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

Не се занимавай с умрелаци-ПАОК и НАП ще ги довършат, пък заблудения да дублира колко иска.


17 Юни 2022 14:07 | 32
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

Язв сега съм с нов ник, иначе съм припок фен на Литекс - София.


17 Юни 2022 16:16 | ГРОБАРИЯ
Оценка:
1
 (
5
 гласа)

за колкосисе продал бе та се срамиш пред децатаси. или само се криеш задтях.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар