Ѕивши€т на √ала се къпе в милиони, а водещата издържа —тефан —узанита мила коли и помпала гуми, за да събере пари за клипа си ”жас€ващо! Ћицето на красива моделка бе изпепелено от етерично пачулиево масло (—Ќ»ћ » 18+)
   –егистрац舫абравена парола

ѕирин с класика над —трумска —лава, ¬лади «латинов с три попадени€

16 септември 2018 09:47  25 коментара   6297 прочита

ќ‘  ѕирин победи с класически резултат от 3:0 гостите си от —трумска —лава –адомир. ќрлетата б€ха безапелационно по-добри€т отбор на терена и заслужено се поздравиха с нови три точки. Ќад всички в мача бе авторът на хеттрик ¬ладислав «латинов.

—рещата започна отлично за зелените, като още в 12-та минута «латинов се възползва от отлична атака по фланга и бе безпогрешен.

ќтново той бе точен от дузпа в 27-та.

ѕиринци играеха силно в предни позиции и създадоха още куп положени€.

ѕрез втората част гостите се опитаха да игра€т по-агресивно в предни позиции, но орлетата дебнеха на контраатака. ѕри едно такова положение «латинов залъга куп защитници и усп€ да вкара трети€ си гол в средата на втората част.

ƒо кра€ на мача силни минути имаше за вратар€ на ѕирин яначков, който предотврати н€колко опасни удара.

—ледващи€т мач на ѕирин е в петък, когато зелените гостуват на Ћитекс в Ћовеч.

—ъстав на ѕирин днес: яначков, ѕопев, “унтев, —милков, ћитрев,  остадинов, “ра€нов, Ћюбомиров, √еоргиев,  ръстев и «латинов. —лед почивката в игра вл€зоха Ѕлагов, √еоргиев и Ѕастунов. :

15

—тадиона е пълен, нови седалки, козирка, нова трибуна от към ¬ладишкото, браво на кметчето спазва си обещани€та:)

16 септември 2018 12:55 | ”йй сплескан
ќценка:
-4
 (
8

»ч не е уредено първенството победа с голова разлика. ѕредишните мачове ги би€т кат тјпан сега изведнаж победа. —. —лава всеки мач бележи по 1 гол сега нула ибр€€. ћача е бил уговорен над 2. 5 €вно.

9

метчето обеща силен ѕ»–»Ќ, козирка и нова трибуна, кое от това изпълни гербаджийска подлого?

16 септември 2018 15:11 | избирател
ќценка:
-4
 (
6

јма на теб ли да ти прави кеф дето и данака сигурно не си си платил.

5

Ќе на мен или теб, като не е изпълнил това, за което са те избрали марш на.... ѕадеш.

16 септември 2018 18:53 | —трумско
ќценка:
1
 (
7

—ел€к е баща ти, купи ти панелка и сега вече сте граждани, духай на кметчето а догодина на борсата.

16 септември 2018 19:32 | паскалев
ќценка:
-6
 (
8

мета свърши неща за които не си и сънувал, сигурно и твойта панелка вече е санирана, после ще тъпкаш по нови€ площад ама и ще плюваш семки по него щото си сел€нин и за теб простоти€та е на първо м€сто.

16 септември 2018 23:18 | ∆ител
ќценка:
1
 (
3

ќтбор, който е доста корав и никак лесен съперник, но е решил да играе тото, е доста лесно да го победиш... обаче ние си се величаем и се правим отново на €ката работа.

17 септември 2018 07:50 | —тефан
ќценка:
0
 (
2

¬земи си зар€та у вас и се гушкайте, аман от дупелизци.

17 септември 2018 07:52 | —трумско
ќценка:
0
 (
2

»стината не е плюене драги ми подмазвачо, кмета излъга за много неща, а ти си в стойка партер

17 септември 2018 08:57 | еха
ќценка:
0
 (
2

закривай пирин тъка си има дават пари на ти€ футболисти и трениори оти кат не моа да играт вмсто парите да одат да си направи кмето още некое саниране да и прекара минерлана вода до дома не само за езерцооо

17 септември 2018 09:20 | фен
ќценка:
2
 (
4

ѕростоти€та н€ма край! јко падат-плюваме, ако би€т - пак плюваме!

17 септември 2018 11:13 | Kire-mustako
ќценка:
0
 (
2

“ук комплексарите са много и лесно могат да си пишат простотии, отбора ще става все по-добър, а ако не е кмета, за съжаление ѕирин н€ма да го има, защото всички уж миле€т за отбора, а като стане въпрос за даване на пари н€ма никой, ама Ќ» ќ… ! —јћќ ѕ»–»Ќ!

17 септември 2018 11:15 | moro
ќценка:
1
 (
5

Ѕраво на момчетата, вижда се, че са се обиграли и стават отбор! —амо посто€нство тр€бва и нещата ще се наред€т! ”спех в следващи€ мач!

17 септември 2018 13:26 | фен
ќценка:
4
 (
6

ѕри€тна изненада беше този мач, но не бива да се заблуждаваме, че отбора става за нещо повече от оцел€ване в Ѕ група. Ѕез кеш и кадърно ръководство, н€ма как ѕирин да просперира.

17 септември 2018 19:07 | 120
ќценка:
2
 (
2

ћного правилно го каза колега. Ѕез кадърно ръководство и пари, йок силен ѕирин. Ќ€кой от една победа и си показаха каф€ви€ нос, а това че в ѕирин н€ма пари от 3 години, да не говорим за план за развитие, че сме в дъното на Ѕ група, го забравиха. ¬место да се радваме на победи срещу ÷ска и левски, се радваме на победа срещу –адомир. ћислете малко бе !

2

¬ същи€ ден Ћудогоре U19 - ѕирин U19 0:1.
¬ ѕирин се работи добре €вно. ј аз, поне от както се помн€, пари не е имало. «а да има пари, н€кои тр€бва да създаде услови€ да дойдат. ѕари идват, когато има работеща икономика, поне малко индустри€, създаде се атмосфера да се обича родни€ спорт.  ато бивш юноша на ѕирин мога да кажа, че злобата и завистта на стадиона преобладават не от вчера. “ака н€ма да има силен ѕирин н€кога.

18 септември 2018 11:02 | жител
ќценка:
0
 (
2

Ќаблюдател написа:¬ ѕирин се работи добре €вно.

Ќещо си в много гол€ма грешка, всички треньори в школата не ги интересува нищо, заплатаджии и некомпетентни, само ћитревски работи на ниво, всичко друго е за гонене, барабар с ¬аско ѕетров, шефа на школата, човекът, който би тр€бвало да сложи в ред всичко. Ќо като н€ма контрол, ще продължава школата да затъва...

2

то е €сно в следващи€ мач ще ги би€т кат тупан щом н€къв отбор от радомир е колос къде нема кой да те напсува направо закривай и тва е тъка си им дават пари на те€ по добре другата да налива общината