Пирин с класика над Струмска Слава, Влади Златинов с три попадения

16 септември 2018 09:47   25 коментара   9597 прочита

ОФК Пирин победи с класически резултат от 3:0 гостите си от Струмска Слава Радомир. Орлетата бяха безапелационно по-добрият отбор на терена и заслужено се поздравиха с нови три точки. Над всички в мача бе авторът на хеттрик Владислав Златинов.

Срещата започна отлично за зелените, като още в 12-та минута Златинов се възползва от отлична атака по фланга и бе безпогрешен.

Отново той бе точен от дузпа в 27-та.

Пиринци играеха силно в предни позиции и създадоха още куп положения.

През втората част гостите се опитаха да играят по-агресивно в предни позиции, но орлетата дебнеха на контраатака. При едно такова положение Златинов залъга куп защитници и успя да вкара третия си гол в средата на втората част.

До края на мача силни минути имаше за вратаря на Пирин Яначков, който предотврати няколко опасни удара.

Следващият мач на Пирин е в петък, когато зелените гостуват на Литекс в Ловеч.

Състав на Пирин днес: Яначков, Попев, Тунтев, Смилков, Митрев, Костадинов, Траянов, Любомиров, Георгиев, Кръстев и Златинов. След почивката в игра влязоха Благов, Георгиев и Бастунов. :

15

Стадиона е пълен, нови седалки, козирка, нова трибуна от към Владишкото, браво на кметчето спазва си обещанията:)

16 Септември 2018 12:55 | Уйй сплескан
-4
 (
8

Ич не е уредено първенството победа с голова разлика. Предишните мачове ги бият кат тАпан сега изведнаж победа. С. Слава всеки мач бележи по 1 гол сега нула ибряя. Мача е бил уговорен над 2. 5 явно.

9

Кметчето обеща силен ПИРИН, козирка и нова трибуна, кое от това изпълни гербаджийска подлого?

16 Септември 2018 15:11 | избирател
-4
 (
6

Ама на теб ли да ти прави кеф дето и данака сигурно не си си платил.

5

Не на мен или теб, като не е изпълнил това, за което са те избрали марш на.... Падеш.

16 Септември 2018 18:53 | Струмско
1
 (
7

Селяк е баща ти, купи ти панелка и сега вече сте граждани, духай на кметчето а догодина на борсата.

16 Септември 2018 19:32 | паскалев
-6
 (
8

Кмета свърши неща за които не си и сънувал, сигурно и твойта панелка вече е санирана, после ще тъпкаш по новия площад ама и ще плюваш семки по него щото си селянин и за теб простотията е на първо място.

16 Септември 2018 23:18 | Жител
1
 (
3

Отбор, който е доста корав и никак лесен съперник, но е решил да играе тото, е доста лесно да го победиш... обаче ние си се величаем и се правим отново на яката работа.

17 Септември 2018 07:50 | Стефан
0
 (
2

Вземи си зарята у вас и се гушкайте, аман от дупелизци.

17 Септември 2018 07:52 | Струмско
0
 (
2

Истината не е плюене драги ми подмазвачо, кмета излъга за много неща, а ти си в стойка партер

17 Септември 2018 08:57 | еха
0
 (
2

закривай пирин тъка си има дават пари на тия футболисти и трениори оти кат не моа да играт вмсто парите да одат да си направи кмето още некое саниране да и прекара минерлана вода до дома не само за езерцооо

17 Септември 2018 09:20 | фен
2
 (
4

Простотията няма край! Ако падат-плюваме, ако бият - пак плюваме!

17 Септември 2018 11:13 | Kire-mustako
0
 (
2

Тук комплексарите са много и лесно могат да си пишат простотии, отбора ще става все по-добър, а ако не е кмета, за съжаление Пирин няма да го има, защото всички уж милеят за отбора, а като стане въпрос за даване на пари няма никой, ама НИКОЙ ! САМО ПИРИН!

17 Септември 2018 11:15 | moro
1
 (
5

Браво на момчетата, вижда се, че са се обиграли и стават отбор! Само постоянство трябва и нещата ще се наредят! Успех в следващия мач!

17 Септември 2018 13:26 | фен
4
 (
6

Приятна изненада беше този мач, но не бива да се заблуждаваме, че отбора става за нещо повече от оцеляване в Б група. Без кеш и кадърно ръководство, няма как Пирин да просперира.

17 Септември 2018 19:07 | 120
2
 (
2

Много правилно го каза колега. Без кадърно ръководство и пари, йок силен Пирин. Някой от една победа и си показаха кафявия нос, а това че в Пирин няма пари от 3 години, да не говорим за план за развитие, че сме в дъното на Б група, го забравиха. Вместо да се радваме на победи срещу Цска и левски, се радваме на победа срещу Радомир. Мислете малко бе !

2

В същия ден Лудогоре U19 - Пирин U19 0:1.
В Пирин се работи добре явно. А аз, поне от както се помня, пари не е имало. За да има пари, някои трябва да създаде условия да дойдат. Пари идват, когато има работеща икономика, поне малко индустрия, създаде се атмосфера да се обича родния спорт. Като бивш юноша на Пирин мога да кажа, че злобата и завистта на стадиона преобладават не от вчера. Така няма да има силен Пирин някога.

18 Септември 2018 11:02 | жител
0
 (
2

Наблюдател написа:В Пирин се работи добре явно.

Нещо си в много голяма грешка, всички треньори в школата не ги интересува нищо, заплатаджии и некомпетентни, само Митревски работи на ниво, всичко друго е за гонене, барабар с Васко Петров, шефа на школата, човекът, който би трябвало да сложи в ред всичко. Но като няма контрол, ще продължава школата да затъва...

2

то е ясно в следващия мач ще ги бият кат тупан щом някъв отбор от радомир е колос къде нема кой да те напсува направо закривай и тва е тъка си им дават пари на тея по добре другата да налива общината