В какво се превръща България?! Побой и скубане – момичета се гаврят с връстничка за забавление Снимки 18+

25 септември 2025 16:55   6 коментара   4197 прочита


Млади момичета, които вместо да изграждат приятелство и солидарност, са решили, че по-ценно е да унижат друго дете, да я принудят да целува обувки

Това са ваши ученици! Дано някои си разпознаят децата и да вземат мерки, защото не смятам, че е нормално! Ще потърся помощ от компетентните органи и се надявам директорът на училището да предприеме адекватни действия!

Това написа Радослав Иванов и публикува във Facebook няколко клипа, които са потресаващи. Такава гавра и унизително отношение към дете не  са били виждани скоро.

Накратко: група момичета от столично училище се гаврят с тяхна съученичка. Кога са заснети кадрите, не става ясно. Не е ясно и „прегрешението” на момичето, което е подложено на шамари, скубане на косата, влачене по земята, ритници, юмруци, призиви да се съблече голо, принуждаване да целуне обувката на тарторката, която се изявява като главна биячка.

 

Друго момиче снима с камера, съвсем целенасочено, даже се съветва как точно да го прави, за да стане клипът по-готин. Останалите 7-8 момичета са седнали на стълби и наблюдават случващото се, подвиквайки и приканвайки за още насилие и гаври.

Реплики, които се чуват от видеото:

Мога да те пребия от бой!

Пет шамара й забий и да се свършва.

Или се събличаш гола, или те бие – а тя много бие – казва момиче зад кадър.

Няма да разпространяваме клипа, просто си съблечи тениската или панталоните или ще те спукам от бой. Имаш 30 секунди, нямаш избор.

Я й цуни обувката.

Няма да се отваряш.

Докато тарторката рита, скубе за косата и влачи по земята жертвата си, „операторката” се допитва: Да го спра и да започна наново? След целуването на обувката на биячката и влаченето за косата на момичето, след всичките гаври тарторката на компанията все пак решава да прекрати и казва: Ставай и си тръгвай. Друга обаче – зад кадър, очевидно не е доволна от прекратяването на униженията и изписква: Нееее, панталонките….

Най-страшното в случилото се не е дори самото насилие – шамарите, ритниците, влаченето по земята.

Най-страшното е унижението, превърнато в забавление. Млади момичета, които вместо да изграждат приятелство и солидарност, са решили, че по-ценно е да унижат друго дете, да я принудят да целува обувки, да я накарат да се съблича под заплахи. Това е болестен симптом – не само за тях, а за цялата ни среда, пише Глас нюз бг.

Защото такива сцени не се случват във вакуум. Те са плод на семейна безконтролност, на липса на училищна превенция, на обществото, което често преминава „дребните“ прояви на агресия, докато не е станало късно. 

Това не са „детски закачки“. Това е демонстрация на власт и жестокост. И ако медиите не реагират адекватно, ако родителите не застанат лице в лице със собствената си отговорност, ако училището не се намеси решително – посланието към децата ще е едно: че насилието е позволено, стига да има публика, която да снима и да се забавлява.

А то не е позволено. Нито днес, нито утре.

От етични съображения закриваме лицата на участничките в гаврата, както няма и да публикуваме клиповете, разпространени в социалните мрежи./БЛИЦ.бг


Още от: Синя лампа

Принтирай статия
6 коментара
25 Септември 2025 16:58 | Vlado
Оценка:
15
 (
15
 гласа)

На малките мърши амфетите им идват в почеко някой чичак трябва да ги насилва по цял ден да им минат страстите


25 Септември 2025 18:08 | Ку ку
Оценка:
18
 (
18
 гласа)

С домашно придобити ценности на курве и то грозно в един момент, идеята е да не работи да хване мъж с пари и да си бърка в носа и да има речник от 16-17 думи това им е мечтата
Ма морал чест приятелство закрила да помогнеш на по слабия
Нема бате тва е нещо немислимо


25 Септември 2025 22:21 | Бай Адолф Хикса
Оценка:
9
 (
11
 гласа)

Не искате бащите да командват в семейството, искате жените да имат грамадни права, няма бащи, няма контрол, няма семейства. Има феминизъм и жените пробват да стават кучки и мутри, да иззимват функциите на мъжете. Дъщерите и майките скитат по нощите, кръшкат с когото си искат само да показват, че те командват в държавата. Пушат марихуана и светещи вейпове. Това общество става все по-извратено и откачено. Ако някога България стане 2 милиона души, защото жените стават непоносими и не искат да раждат, първото нещо, което Турция ще направи, е да постави жените на място в България, в Турция няма свободия жените да командват в къщата. Или ние ще поставим контрол в държавата с патриархат, или друга държава ще го направи вместо нас. Това е манталитетът на мутрите с черни беемвета от БКП по телевизията.


26 Септември 2025 10:04 | Пор
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Дайте ги на мигрантите за постоянно и те го възпитат подобаващо.


26 Септември 2025 12:01 | KREZ
Оценка:
4
 (
6
 гласа)

Govorite za decata.. Ami teia v Parlamenta s s golamoto D kakvi sa. DIKTATORI..


27 Септември 2025 11:21 | хмх
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Когато родителите са абдикирили напълно от деца ти така става, не може децата ти да са по беседките до до полунощ да пият пушат вайпове да се натискат на по 12, 13, 14 години и теб да не те интересува къде са толкова късно възпитание ама май така им е супер на родителите могът спокоино и те да си седят и подпиват пушат ами интереси, няма ценостти в тези родители за да предадат на децата си. после е учиилището ама и там са ограничени не можеш да ги пипаш дори, че същите родители ще се оплачат




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар