Забавление и много добро настроение за децата на Благоевград! Коледното градче се превърна в снежна дискотека, кметът Илко Стоянов посрещна Дядо Коледа, който влезе в ролята на диджей

25 декември 2022 19:31   3 коментара   5383 прочита


Коледното градче се превърна в своеобразен дансинг за малчуганите в Благоевград. Децата влязоха в ритъма на танца, под тематични звуци, подбрани от самия Дядо Коледа. Снежната дискотека, която се организира за първи път в Градската градина в областния център, бе открита от кмета на Благоевград Илко Стоянов, който поздрави малчуганите и им пожела приказни празнични мигове.
Инициативата донесе неповторими емоции на децата.

Те си направиха и снимка за спомен с Дядо Коледа, пристигнал в Благоевград директно от Лапландия. Белобрадият Старец бе довел и помощници със себе си, които пускаха бели снежинки във въздуха чрез специална машина.
Ежедневно Коледното градче в Благоевград допринася за доброто настроение на малки и големи жители и гости на града.

Вчера десетки мотористи, пременени в червени костюми и бели бради, изпълниха пространството в Градската градина, като зарадваха малчуганите с лакомства.
На 27 декември от 16:00 часа, отново там, предстои да станем свидетели на красив и тематичен празничен флашмоб, сътворен от Танцово студио "Дежа Ву“.


Още за: деца   Благоевград   Още от: Общество

Принтирай статия
3 коментара
25 Декември 2022 21:12 | Коледа
Оценка:
-1
 (
5
 гласа)

Отдавна не е имало такова тържество. Браво Илко. Децата бяха много щастливи


25 Декември 2022 23:31 | Мария от стая 306
Оценка:
1
 (
5
 гласа)

Здрасти, на 29 ти ще си купим заедно закуски от Бакалов.


26 Декември 2022 17:59 | Стефчо
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

А райски газ за малчуганите?




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар