Задържаха дрогиран зад волана в Добринище

24 юни 2026 11:02   1 коментар   872 прочита


Със заповед за задържане до 24 часа е задържан 33-годишен мъж от гр. Добринище, след като около 20:00 часа на 23.06.2026 г. на ул. „Васил Коларов“ в гр. Добринище, от полицейски служители на РУ-Банско му е направена проба с техническо средство и е констатирано, че същият управлява лек автомобил „Фолксваген Голф“ след употреба на наркотично вещество. В хода на работата по случая е проверено и обитаваното от мъжа жилище в гр. Добринище, където е открита около 0,11 грама марихуана. Уведомена е компетентната прокуратура. Работата продължава.


Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
24 Юни 2026 12:02 | ...
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

В България има повече дрогирани и пияни, отколкото нормални хора. Политиците научиха хората да правят каквото си искат и народът откачи. Когато видите пак Андрей Райчев, Кутев, Копейкин, Нинова и др. да говорят по телевизията и журналистите да ги слушат като ментори, да знаете, че всеки в държавата е решил да си прави своето и никой не може да му каже нищо.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар