Задържаха дрогиран зад волана в Добринище
24
юни
2026
11:02
1 коментар
872 прочита
872 прочитаСъс заповед за задържане до 24 часа е задържан 33-годишен мъж от гр. Добринище, след като около 20:00 часа на 23.06.2026 г. на ул. „Васил Коларов“ в гр. Добринище, от полицейски служители на РУ-Банско му е направена проба с техническо средство и е констатирано, че същият управлява лек автомобил „Фолксваген Голф“ след употреба на наркотично вещество. В хода на работата по случая е проверено и обитаваното от мъжа жилище в гр. Добринище, където е открита около 0,11 грама марихуана. Уведомена е компетентната прокуратура. Работата продължава.








6
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.