Важно за членовете на СИК в община Благоевград

29 април 2026 09:16   3 коментара   3157 прочита


Община Благоевград уведомява членовете на Секционните избирателни комисии, че възнагражденията на заявилите плащане по банков път, във връзка с произведените избори на 19 април, са преведени. 
 Плащанията в брой на касите, намиращи се на партера на Общината, ще започнат на 04 май от 13:30 часа и ще продължат до 08 май до 17:30 часа. 
 От 11 до 13 май (включително) членовете на СИК, които не са взели възнагражденията си, ще могат да ги получат в стая 305 на Община Благоевград, в часовете от 8:30 часа до 12:30 часа и от 13:30 часа до 17:30 часа. 


Още от: Общество

Принтирай статия
3 коментара
29 Април 2026 10:01 | Боко Маркуча
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

За членовете на СИК плащането е ясно, а за членовете на ВИС няма ли да снесете нещо?


29 Април 2026 10:08 | Дросел
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

По колко евраци ще им изплащат ??


29 Април 2026 19:59 | Аааааааааа
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

По 256 евро добре ми дойдоха




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар