Ученици от ЗПГ "К.Тимирязев" в Сандански са финалисти в Националния конкурс "Млад иноватор"!

21 февруари 2022 10:39   3710 прочита


Отбор ДЕВОРА, съставен от ученици от няколко класа в училището /Емил Георгиев, Любомира Попчева, Оля Терзиeва, Христо Неделков/, с ръководител Красимир Митрев, е сред тримата финалисти, които ще се борят след една седмица за ПЪРВОТО МЯСТО и наградата от 5 хиляди лева.

Те вече са сред победителите и ще получат финансиране, за да реализират своя СТЕМ иноваторски проект!
Пожелаваме успех на отбора!


Още за: Сандански   ученици   Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар