Три коледни бебета в Родилно отделение – Петрич

28 декември 2022 15:03   1 коментар   7109 прочита


Три бебета проплакаха в Родилно отделение – Петрич в дните на Коледа. Две момчета и едно момиченце – тази е равносметката на лекарите в Родилно отделение на МБАЛ „Югозападна болница“, филиала в град Петрич. 

В отличните условия на отделението и с професионалната грижа на нашите прекрасни лекари, акушери, сестри и санитари три семейства вече посрещнаха своите наследници у дома. 

Радостта споделяме с родителите и близките на новородените… 
Да бъде щедра на бебета новата 2023 година – нашето коледно желание…Да бъдат здрави и благословени нашите бебета, проплакали на Коледа! 


Още за: бебета   Петрич   Още от: Общество

Принтирай статия
1 коментар
28 Декември 2022 16:47 | Петричанин
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Най - хубавия Коледен подарък. Бъдете здрави и щастливи ! Весели празници !




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар