Санкционираха дърводобивни фирми в Разложко и Белица

16 април 2022 10:09   4 коментара   15302 прочита


Служители от Изпълнителна агенция по горите   са извършили проверки в обектите да добив на дърва  и евентуална незаконна сеч. Инспекциите са направини в  Разложко.

Санкционираните обекти   са в района на Белица . Доказана е безспорен начин незаконна сеч, която не отговаря на издадените разрешителни. Имало е немаркирани дърва, подготвени за продажба,съобщават от ИАГ.

В един от складовете установили 66 кубика, нелегално добити. Спрени са дейностите по добив на дървесина и в двата обекта. Незаконна сеч на над 80 дървета от бял бор, черен бор и бук.


Още от: Общество

Принтирай статия
4 коментара
16 Април 2022 13:01 | Джемал
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Е в Белица сичките работа за Ради. Краде се като за световно, ама нема кои да види


17 Април 2022 06:58 | laki
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

v razlog gorskia petar trambev prodava darva bukovi narezani v hotel na golfa i nikoi ne zima nikakvi merki vie se zanimavate s firmite


17 Април 2022 22:51 | Хуй
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Елате в Якоруда


18 Април 2022 10:06 | Боби
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Кои са фирмите или само шум за нищо




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар