Радев: Ще направим всичко възможно, да не ходим отново на избори

19 април 2026 20:32   3 коментара   2601 прочита
сн. Бгнес
сн. Бгнес


сн. Бгнес

Ние очаквахме, че ще бъдем първи. Моята социология баха пълните зали и площади в цялата страна Това заяви лидерът на "Прогресивна България" Румен Радев. Той все пак отбеляза, че ще говори отново след като излязат пълните резултати. 

"Очакванията са големи и надеждите са големи", заяви той, предаде Dnes.bg.

Попитан дали вотът от чужбина ще промени изборния резултат, Радев заяви, че зависи от това на колко хора ще бъде дадено да гласуват. 

"Пращат ми хората клипове. Имат огромни опашки в Лондон, в Барселона. Хората искат да гласуват, чакат три - четири часа и това ме радва", коментира бившият президент като заяви, че се надява МВнР да даде възможност тези хора да упражнят правото си на вот.  

"Аз се надявам, че с ПП-ДБ ще гледаме в една посока, кокато говорим за ВСС. Ние сме готови на всякакви варианти, за да има България стабилно правителство. Ще направим всичко възможно, да не ходим отново на избори. Пагубно е за България, разберете", заяви той. 


Още от: Общество

Принтирай статия
3 коментара
19 Април 2026 20:48 | Thunderdick
Оценка:
4
 (
12
 гласа)

Аве, Мунчо! Новия спасител на нацията!


19 Април 2026 21:22 | До горния идиот
Оценка:
-4
 (
12
 гласа)

Духай дебиле.


19 Април 2026 22:08 | Цезар
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

AVE, RADEV, MORITURI TE SALUTANT !!! MALA HERBA CITO CRESCIT




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар