Откриха незаконна плантация с канабис в Петричко

24 юни 2025 13:55   7 коментара   26950 прочита


На 23 юни 2025 г. служители на Районно управление – Петрич извършиха проверка в землището на града, при която бе разкрита незаконна плантация с канабис. В обособен участък в местността "Реката“ органите на реда са открили около 18 зелени тревисти растения.

При извършен полеви наркотест растенията са реагирали положително на канабис. Общото им тегло е приблизително 4,5 килограма.

По случая е образувано досъдебно производство. Разследването продължава под наблюдението на компетентните органи.


Още от: Общество

Принтирай статия
7 коментара
24 Юни 2025 15:44 | кумчо
Оценка:
6
 (
8
 гласа)

18 корена "плантация". "Струма" от не земете да се заровите некъде.


24 Юни 2025 16:36 | от запознат
Оценка:
2
 (
4
 гласа)

Голем праз - 4. 5 кг - тонове се произвежда в подгорието те ни занимават с 4. 5 кг


24 Юни 2025 16:43 | Петрич Калифорния
Оценка:
2
 (
6
 гласа)

Браво сега държавата ще тръгне по мед и масло


24 Юни 2025 17:29 | !!!
Оценка:
7
 (
7
 гласа)

Разследващи, питайте ОСЗ / ограбителска служба по земеделие/ Петрич, тази нива на кого е дадена да я обработва като "бяло петно".


24 Юни 2025 18:58 | Шавков
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Хората си правят разсадник за зимата да има бизнес.


25 Юни 2025 11:02 | Средко
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

Две неточности: 1. Незаконна плантация предполага, че има и законна такава. 2. Плантацишя въобще не се вписва с изнесеното в материала.


25 Юни 2025 13:06 | неграмотници
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

Незаконна плантация????? Защо не ни информирате къде у нас има законни плантации с канабис???? Аман от неграмотните ви драскачи с купени дипломи от ЮЗУ за детсски и начални учители, но изживяващи се като журналисти!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар