Община Банско стартира обработки срещу кърлежи и бълхи
02
юни
2022
13:36
2783 прочита
2783 прочитаНа 02 юни (четвъртък) след 13:00 часа ще бъде извършено пръскане срещу бълхи и кърлежи на територията на целия град - обществени площи, улици, тротоари, зелени площи. Пръскането ще се извърши с разрешени за употреба препарати, при спазване на санитарните норми.
КАРАНТИННИЯТ ПЕРИОД Е 8 часа!
ПРЕПОРЪЧВАМЕ ДЕТСКИТЕ ПЛОЩАДКИ ДА НЕ СЕ ИЗПОЛЗВАТ НА 2 юни!
Препоръчва се на пчеларите, които имат кошери в градини на територията на града, да ги обезопасят с превантивна цел.

_243686.jpg)






31
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.