Община Банско стартира обработки срещу кърлежи и бълхи

02 юни 2022 13:36   2783 прочита


На 02 юни (четвъртък) след 13:00 часа ще бъде извършено пръскане срещу бълхи и кърлежи на територията на целия град - обществени площи, улици, тротоари, зелени площи. Пръскането ще се извърши с разрешени за употреба препарати, при спазване на санитарните норми.

КАРАНТИННИЯТ ПЕРИОД Е 8 часа!
ПРЕПОРЪЧВАМЕ ДЕТСКИТЕ ПЛОЩАДКИ ДА НЕ СЕ ИЗПОЛЗВАТ НА 2 юни!
Препоръчва се на пчеларите, които имат кошери в градини на територията на града, да ги обезопасят с превантивна цел. 


Още за: Банско   бълхи   Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар