Коронавирусът24 ч. : 15 новозаразени в Благоевград, 895 в страната
19
април
2022
07:56
6 коментара
5597 прочита
5597 прочита895 са новодиагностицираните с COVID-19 лица у нас за изминалите 24 часа. Това е с 673 случая повече от предходния ден, сочат данните на Единния информационен портал.
Починалите за изминалото денонощие са 26.
Разпределението по области по настоящ адрес на новозаразените е: Благоевград - 15; Бургас - 27; Варна - 34; Велико Търново - 18; Видин - 17; Враца - 17; Габрово - 32; Добрич - 28; Кърджали - 7; Кюстендил - 22; Ловеч - 24; Монтана - 16; Пазарджик - 22; Перник - 12; Плевен - 11; Пловдив - 73; Разград - 5; Русе - 18; Силистра - 18; Сливен - 18; Смолян - 8; София област - 38; София град - 326; Стара Загора - 33; Търговище - 8; Хасково - 18; Шумен - 16; Ямбол - 14.








19
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.