Задържаха пияни шофьори в Благоевград и Банско
1439 прочитаСлед направени проби с техническо средство, от полицейски служители на
ОДМВР-Благоевград са установени двама водачи на ППС, шофиращи след
употреба на алкохол:
На 20.06.2026 г. около 23:50 часа по ул. „Катина и Никола Хайдукови“ в гр.
Благоевград, 42-годишен мъж от града е управлявал лек автомобил „Пежо“ с
наличие на 1,59 промила алкохол в издишания от него въздух.
На 20.06.2026 г. около 04:15 часа по ул. „Яне Сандански“ в гр. Благоевград, 34-
годишен благоевградчанин е управлявал лек автомобил „Опел Мерива“ с наличие
на 1,22 промила алкохол в издишания от него въздух.
На 21.06.2026 г. около16:35 часа по ул. „Цар Симеон“ в гр. Банско, 56-годишен мъж
от гр. София е управлявал лек автомобил „Митсубиши“ с наличие на 2,21 промила
алкохол в издишания от него въздух.








6
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.