Кола се вряза в мантинелата на АМ "Струма" край Перник, загина жена
08
април
2022
17:46
21217 прочита
21217 прочитаТежка катастрофа край Перник взе жертва. Лек автомобил е катастрофирал на около 20-ия километър на магистрала „Струма“ в посока Благоевград. Водачката му е починала, съобщиха от МВР за „Телеграф“. Инцидентът е станал около 16 часа в петък. Движението се извършва в аварийната лента. Образували са се опашки в двете посоки. На място има пътни полицаи, които регулират трафика.

_243636.jpg)






2
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.