Кола се вряза в мантинелата на АМ "Струма" край Перник, загина жена

08 април 2022 17:46   21217 прочита


Тежка катастрофа край Перник взе жертва. Лек автомобил е катастрофирал на около 20-ия километър на магистрала „Струма“ в посока Благоевград. Водачката му е починала, съобщиха от МВР за „Телеграф“. Инцидентът е станал около 16 часа в петък. Движението се извършва в аварийната лента. Образували са се опашки в двете посоки. На място има пътни полицаи, които регулират трафика.


Още за: катастрофа   Перник   Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар