Делян Пеевски от село Бабяк: Аз избрах държавата на хората! За да има повече държавност, просперитет и сигурност за хората!
19
април
2026
09:31
10 коментара
6528 прочита
6528 прочитаДнес българските граждани избират в каква държава искат да живеят и на кого ще поверят отговорността за бъдещето си. Аз избрах държавата на хората! За да има повече държавност, просперитет и сигурност за хората!
Така Делян Пеевски коментира вота си, който даде точно 17 минути след осем в китното планинско село Бабяк, община Белица, област Благоевград в избирателната секция в обновеното ОУ “Св. св. Кирил и Методий”.



_242867.jpeg)




21
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.