Черна вест! Издъхна началникът на бюрото по труда в Благоевград Васил Василев
17
март
2022
08:37
13 коментара
120323 прочита
120323 прочитаСнимка Струма ком
Началникът на бюрото по труда в Благоевград Васил Василев е издъхнал тази нощ след боледуване. Черната вест посрещна служителите в институцията тази сутрин. 54- годишният Василев управляваше бюрото по труда дълги години и няма човек в областния център, който да не го познава.
Опелото ще се състои днес от 16 часа в черквата в кв. Грамада. "Отиде си тате! Отиде си човекът на цветята!, това написа през сълзи дъщеря му Радост на страницата си във Фейсбук.
П. Попов








8
Или е сляп, защото Радо кръчмарчето и той има кафенета и е забучил конюшните?
Ами тази улица на джошуа?
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.