Мащабен проект в Сандански: Започна подмяната на ВиК мрежата по ул. "Първи май"

27 юни 2026 10:44   2 коментара   1568 прочита


 
Започна изпълнението на поредния значим проект за обновяване на подземната инфраструктура - подмяната на ВиК мрежата по ул. „Първи май“. Проектът е част от дългосрочната визия на Община Сандански за по-надеждна, модерна и устойчива градска среда. 
След десетилетия експлоатация старата водопроводна мрежа ще бъде заменена с нова, което ще намали авариите, ще подобри качеството на услугата и ще създаде по-добри условия за живеещите в района. 
Във връзка със строително-монтажните дейности е въведена временна организация на движението: 
 Ул. „Първи май“ е затворена в участъка между ул. „Тодор Каблешков“ и ул. „Трети март“. 
 Ул. „Любен Каравелов“ временно е с двупосочно движение. 
Молим всички водачи да се движат с повишено внимание и да спазват поставената сигнализация. 


Още от: Общество

Принтирай статия
2 коментара
27 Юни 2026 16:19 | долно уй но
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

КОЛКО МАЩАБНО И ПЕРСПЕКТИВНО МОЖЕ ДА МИСЛИ И ДЕЙСТВА ЕДИН, АМА МНОГО МАЛЪК, ДРЕБЕН, ВРЕДЕН И ТЪП САНДАНСКИ КМЕТ, РОДЕН ОТТАТЪК РЕКАТА, В БЛАТАТА НА КАРШИЯКАТА ?


27 Юни 2026 17:44 | лев бек
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Мелнишкия дърт хомосексуалист Георги Филянов...




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар