Задържаха младежи с дрога в Благоевград и Петрич

04 май 2026 13:24   3 коментара   9951 прочита


На 30.04.2026 г. в района на ул. „Зографски манастир“ в гр. Петрич, от полицейски служители на РУ-Петрич е проверен 23-годишен мъж от града, у когото е намерен полиетиленов плик, съдържащ около 0,31 грама кокаин. В хода на работата по случая е установено, че наркотичното вещество е разпространено от 29-годишен петричанин, като след извършена проверка в обитаваното от него жилище в града са открити около 41,41 грама сух канабис, електронна везна и саксия със засадено канабисово растение. Двамата мъже за задържани със заповед за задържане до 24 часа, а за случая е уведомена ОП-Благоевград. Образувано е досъдебно производство. Работата продължава.

От полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е задържан непълнолетен младеж от гр. Благоевград, след като в обедните часове на 01.05.2026 г. той е проверен в района на ул. „Иван Михайлов“ в гр. Благоевград и у него е намерено полиетиленово пликче, съдържащо около 31 грама суха тревиста маса. След направен полеви тест, същата е реагирала положително на канабис. По случая е образувано досъдебно производство.


Още от: Крими

Принтирай статия
3 коментара
04 Май 2026 20:45 | Командно дишане
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Някой петричанки никога няма да пипнат хубав мъж в този живот. Манафите Ки ги мааат


05 Май 2026 01:36 | Много над вас
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

На няколко петричанки ще ви направя като натисна панинг бутона на нощното ми шкафче, да идвате на тичане в нас и да заставате на коленца и да чакате жадно млякото царско


05 Май 2026 14:14 | Румен Реджеп от Илинденци
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Реджеп мизерен доносник това грозно прасе дето ебеш Мима как го въртиш у кочино? Мъжо и знае ли? Пуска ли лой или лайна? Да те еба у мизернико.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар