Потрошиха автомобил в центъра на Благоевград

05 май 2026 14:10   4 коментара   9954 прочита
Снимка: iStock
Снимка: iStock


Снимка: iStock

В сутрешните часове на 04.05.2026 г. в 01 РУ-Благоевград е получен сигнал, че за времето от 19:30 часа на 03.05.2026 г. до 07:30 часа на 04.05.2026 г. е счупено предното стъкло на лек автомобил „Ауди“, паркиран в двор на жилищна кооперация в централната градска част на гр. Благоевград. Стойността на нанесената щета е в процес на установяване. По случая е образувано досъдебно производство.


Още от: Крими

Принтирай статия
4 коментара
05 Май 2026 18:43 | Шумкар
Оценка:
2
 (
4
 гласа)

Два кура са клецали една уруспия смръдливс


06 Май 2026 09:43 | Петрич
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Така е. Уруспии бол. Румен Реджепа от Илинденци клеца Мима Улавата свиня дет и запалиха аудито преди месец некъде. Слави ако разбере ки има припадаци маи . Асен отдавна я разкара тая помия.


06 Май 2026 13:44 | Илинденци
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

Реджеп верно ли ебеш тая грозна черна свиня Мима наркоманката!


08 Май 2026 18:05 | Рапа
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Една е Мима Улавата в Благоевград. Свирките по тоалетните и линиите ги немаше за нищо. Що бой яде тая еблива грозотия. Беше крала кутиите с дарения за Жорката. Гнусна свиня.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар