И втората майка, чието бебе бе разменено в болница "Шейново", поиска 300 хил. лева

02 март 2023 16:02   2 коментара   3528 прочита


И втората майка, чието бебе бе разменено в болница "Шейново" внесе иск за 300 хил. лева. Днес в Софийския градски съд адвокат Тодор Мангъров е депозирал исковата молба. Той представлява Севда Михайлова, предаде Novini.bg. 

В началото на февруари иск, депозира и адвокат Стоян Стойков, който представлява другата майка. Той също е за 300 хил. лева. Тогава защитникът обясни, че сумата е сформирана от четирима човека - майката, бащата, сестрата и дядото на момиченцето.

За разменените пеленачета се разбра в края на декември. Бебетата се върнаха при биологичните си майки на 13 януари. 

Предстои делото да бъде насрочено в Софийския градски съд. То е гражданско. Паралелно обаче се води и досъдебно производство, което трябва да установи кой е виновен и да му бъде повдигнато обвинение.  


Още за: майка   бебе   Още от: България и свят

Принтирай статия
2 коментара
02 Март 2023 19:21 | Блиц
Оценка:
-2
 (
4
 гласа)

А ДРУГО НЕ ЩЕ ЛИ


03 Март 2023 10:19 | ?!?!
Оценка:
0
 (
4
 гласа)

Това момиченце само един дядо ли има? Ами за другите му дядовци, прадядовци, баби, прабаби няма ли да има парче от баницата ?И за адвоката....




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар