Грипна ваканция в две области

12 януари 2023 06:57   3570 прочита


 От 12-ти до 17-ти януари включително учениците в област Бургас излизат в краткосрочна ваканция и няма да се обучават в електронна среда от разстояние. Това съобщи министърът на образованието и науката проф. Сашо Пенов във връзка с епидемичната обстановка и препоръките на Регионалната здравна инспекция. 

Според проф. Пенов тези 4 неучебни дни няма да повлияят сериозно върху учебния процес. Ако след това отново има висока заболяемост, ще се обсъди преминаване към обучение в електронна среда. По думите на министър Пенов подобна ще бъде практиката и за останалите области в страната.  Вчера стана ясно ,че грипна ваканция ще бъде обявена и в Шумен 

0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар