Борисов: Няма външна причина за вдигането на цените на горивата
05
март
2022
14:47
3 коментара
3941 прочита
3941 прочитаТой призова кабинета да освободи резерва
Според лидера на ГЕРБ Бойко Борисов за вдигането на цените на горивата няма външна причина. Той призова кабинета да освободи резерва, както е направила Германия.
"От миналия юни досега цените са се качили с близо 100 процента. Токът със 700 процента, никакви компенсации, газът двойно и тройно, заплатите на депутатите, стана 18 хиляди лева заплатата на президента", заяви Бойко Борисов, пише Fakti.bg.







5
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.