Борисов на срещата с Роберт Бенджамин: Ще продължим да предоставяме подкрепа за Украйна 

20 юни 2023 09:09   2 коментара   3203 прочита


 
 

Лидерът на ГЕРБ обяви ще продължи ли България да подкрепя Украйна. 

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов проведе среща с Роберт Бенджамин, регионален директор за Централна и Източна Европа на National Democratic Institute на САЩ. 


Това стана ясно от пост на личната страница на Борисов във Фейсбук. 

Ето какво сподели той: 

"Днес проведох среща с Роберт Бенджамин, регионален директор за Централна и Източна Европа на National Democratic Institute на САЩ. 

Запознах го с усилията, които полагаме за това България да бъде стабилен и надежден партньор. Уверих го че ще продължим да предоставяме подкрепа за #Украйна, както и да работим за пълната енергийна диверсификация на страната ни". 

novini. bg 

2 коментара
20 Юни 2023 12:56 | сандански
Оценка:
6
 (
6
 гласа)

Да те подкрепят манафите от Анадола, тикво проста.


20 Юни 2023 17:11 | учителката
Оценка:
4
 (
4
 гласа)

Давай си от твоите пари, защо намесваш народа???




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар