Борисов на срещата с Роберт Бенджамин: Ще продължим да предоставяме подкрепа за Украйна
20
юни
2023
09:09
2 коментара
3203 прочита
3203 прочита
Лидерът на ГЕРБ обяви ще продължи ли България да подкрепя Украйна.
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов проведе среща с Роберт Бенджамин, регионален директор за Централна и Източна Европа на National Democratic Institute на САЩ.
Това стана ясно от пост на личната страница на Борисов във Фейсбук.
Ето какво сподели той:
"Днес проведох среща с Роберт Бенджамин, регионален директор за Централна и Източна Европа на National Democratic Institute на САЩ.
Запознах го с усилията, които полагаме за това България да бъде стабилен и надежден партньор. Уверих го че ще продължим да предоставяме подкрепа за #Украйна, както и да работим за пълната енергийна диверсификация на страната ни".
novini. bg







1
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.